7 вер. 2020

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 07 - 11 вересня 2020 року проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему : «Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!»
31 серп. 2020

В дошкільному закладі пройшла педагогічна рада №1 на тему: «Про завдання діяльності педагогічного колективу ДНЗ на 2020-2021 н.р.»

На педагогічній раді було підведено підсумок роботи закладу за 2019/2020 навчальний рік та затверджено план роботи на 2020/2021 навчальний рік та пріорітетні завдання закладу.
19 черв. 2020

Звіт директора перед колективом, батьками та громадскістю

19 червня 2020 року в онлайн-режимі відбувся звіт директора спеціального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №29 «Червона шапочка» про здійснення діяльності у 2019-2020 навчальному році перед учасниками освітнього процесу, батьками та громадськістю.
4 черв. 2020

МИ ВІДКРИЛИСЬ!!!!!!

Дитячий садок радісно відчинив двері довгоочікуваній малечі
25 трав. 2020

Про відновлення діяльності закладу

Умови роботи спеціального закладу дошкільної освіти на період адаптивного карантину спричиненого коронавірусом COVID-19
25 бер. 2020

УВАГА! КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день - до 24 квітня включно. Відповідне рішення уряд ухвалив сьогодні. Таким чином усі заклади освіти незалежно від форм власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.
12 бер. 2020

УВАГА! КАРАНТИН!

Відповідно до наказу управління освіти Міської ради міста Кропивницького від 12 березня 2020 року № 140/о "Про призупинення освітнього процесу" з 12 березня по 03 квітня 2020 року в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної (професійної) освіти призупинено навчальний процес.
14 лют. 2020

Відбірковий етап конкурсу «Fest cook»

В дошкільному закладі пройшов відбірковий етап конкурсу «Fest cook» в якому взяли участь батьки дошкільнят. На конкурс були представлені меню для харчування родини в вихідний день, а також виготовлена страва та етапи її приготування.
31 січ. 2020

День здорового харчування

Протягом дня діти з дітьми були проведені бесіди про здорове харчування. Діти старших груп разом з вихователями виготовляли колажі про здорове харчування, а також готували для своїх друзів з паралельної групи овочевий салат "вінігрет"
31 січ. 2020

Чарівна країна здоров'я

В дошкільному закладі пройшов День здоров'я. В програмі проведення дня здоров’я відбулися змагання між дітьми. Змагання пройшли дружньо, весело, цікаво.