Про відновлення діяльності закладу

25 трав. 2020
Умови роботи спеціального закладу дошкільної освіти на період адаптивного карантину спричиненого коронавірусом COVID-19

ІНФОРМАЦІЯ

щодо умов роботи спеціального закладу дошкільної освіти на період адаптивного карантину  спричиненого  коронавірусом COVID-19

Для відвідування закладу дошкільної освіти на період адаптивного карантину  спричиненого  коронавірусом COVID-19, з метою  забезпечення санітарно- епідемічного благополуччя  та збереження здоров'я дітей Вам необхідно чітко дотримуватись наступного алгоритму:

1. Прийом дітей до закладу здійснюється  з 7.00 до 8.00  ранку, вхід через хвіртку. В інші години прийом дітей не проводиться.

2. У заклад батьки приводять дітей у захисних масках.

3.     При вході на території працівник закладу дитині проводить температурний скринінг. Заборонено приводити до закладу дітей з підвищеною температурою тіла 37.2 і вище або з ознаками распіраторних захворювань.

4.     {C}Під час очікування проведення температурного скринінгу та  перебуваючи на території закладу Ви маєте дотримуватись дистанції  та  бути в респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній), так,  щоб були покриті ніс та рот та гумових рукавичках. У разі відсутності індивідуальних захисних засобів  дитині не  проведуть температурний  скринінг, відповідно  не допустять дитину до закладу.

5. Після дозволу Ви  повинні   довести дитину до ігрового майданчика групи, дотримуючись соціальної дистанції між іншими особами.   Передати дитину вихователю, повідомити про результати температурного скринінгу  дитини, віддати особисті речі дитини  та якомога швидше вийти за територію закладу.   Просимо Вас надавати правдиву інформацію  про стан  здоров'я  своєї дитини, а за необхідності - інших членів родини.

6.     {C}Заборонено приносити в заклад будь-які іграшки та предмети.

7.     {C}Дитина повинна мати при собі  чисту носову хустинку та одноразові паперові серветки.

8.     {C}Категорично забороняється заходити до (будь-яких приміщень закладу)  в тому числі і до групових приміщень.Забирати дитину Ви зможете з 16.00 до 17.30 год. лише на ігровому майданчику.

9.     {C}У разі відсутності у Вас  індивідуальних захисних засобів  Ви не можете зайти на територію закладу,  відповідно   не зможете забрати дитину особисто.

10.                       Якщо виникли сімейні обставини, і Вам необхідно забрати дитину із закладу раніше необхідно:

·         зателефонувати вихователю та повідомити час коли Ви будете перебувати біля центральних воріт закладу;

·         чекати дитину за воротами в  масці. Дитину до Вас виведе помічник вихователя, або вихователь. Дана ситуація не може мати систематичний характер.

11.  Під час несприятливих погодних умовах та зниження температури атмосферного повітря Вам необхідно:

·         в ранковий час після проведеного температурного скринінгу на вході до  закладу довести дитину до окремого входу  за визначеним маршрутом дотримуючись дистанції та передати дитину вихователю на ганку;

·         у вечірній час необхідно зателефонувати вихователю та  за визначеним маршрутом  дотримуючись дистанції підійти до ганку  та  чекати  дитину, яку приведе вихователь або помічник вихователя.

12. У закладі буде проводитись температурний скринінг для дітей кожні 4 години. Якщо у дитини підвищилась температура упродовж дня, батькам необхідно терміново забрати її додому.

13.Діти мають користуватися виключно під наглядом вихователя дезінфекційним засобом «Рідина антисептична для рук «КЛІН СТРІМ (CLEAN STREAM, який призначений для гігієнічної дезінфекції шкіри рук в дитячих дошкільних та навчальних закладах.

14. Для запобігання розповсюдження вірусних інфекції в закладі проводиться вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів та дезінфекція повернень кожні дві години

Шановні батьки! У разі порушення  Вами даного алгоритму Вашу дитину не допускатимуть до  відвідування закладу. Адміністрація має право викликати поліцію у  разі  порушення Вами протиепідемічних заходів, які впроваджуються для попередження  ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Перепрошуємо за незручності. Дякуємо за розуміння!