Міжнародний день інваліда

3 ГРУДНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ

Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй, яка в 1992 році запропонувала заснувати таке свято на честь закінчення Десятиліття інвалідів, проголошеного в 1983 році.
Основною метою всіх заходів, які присвячені Міжнародному дню інвалідів, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. ООН закликає всіх діяти так, щоб соціальні умови життя інвалідів поліпшувалися і були комфортними для них.

Сьогодні ініціатори появи Міжнародного дня інвалідів хочуть домогтися повного соціального рівноправ'я інвалідів та звичайних членів сучасного суспільства не на словах, а в реальності. Формально ці цілі зафіксовані в спеціальній програмі дій стосовно до інвалідів, яка була затверджена в 1982 році членами Генеральної Асамблеї  ООН.

У нашому дитячому садку також виховується одна дитина інваліда тому педагогічний колектив закладу спрямовує свої зусилля на забезпечення комфортного перебування цих дітей в навчальному закладі на максимальну інтеграцію їх у соціумі, розвиток їхніх творчих можливостей. В індивідуальній роботі з цими дітьми, в колективних іграх вихователі намагаються наділити їх максимальною увагою, подарувати любов та розуміючи їхні труднощі завжди надають руку допомоги.

3 грудня в ДНЗ було проведено тематичний день  присвячений Міжнародному дню інвалідів. Протягом дня в усіх групах було проведено бесіди «Подай руку допомоги» для дітей середньої  групи, перегляд відеоматеріалів на тему «Добро - не просто слово. Даруй добро - даруй усмішки»,  з дітьми старшого дошкільного віку було проведено колективне малювання "Країна щастя".