9 лист. 2021

Написання диктанту національної єдності

Педагоги закладу долучились до написання диктанту національної єдності.
8 лист. 2021

Ходить гарбуз по городу питається свого роду

Осіння виставка в дитячому садку.Цікаво пройшла виставка поробок з природного матеріали, де батьки брали активну участь.
4 лист. 2021

Свято осені в дитячому садку продовжується!

На захід до дітей завітала осінь – господиня, казкові герої. Малеча співала пісень, декламували вірші, радували гостей запальним гопаком та танцем із стрічками, листочками.
1 лист. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 01.11.2021 року по 05.11.2021 року в закладі буде проходити тиждень пожежної безпеки, метою якого є формування у дітей розуміння небезпеки, яку приховує вогонь та правильної поведінки у надзвичайних ситуаціях.
28 жовт. 2021

Ходить осінь по садках,ходить усміхається. Ніби в казці швидко так кольори міняються!

Яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців,які охоче та від душі розважалися у музичній залі. Усі дітки із задоволенням співали пісні,танцювали,розказували вірші,прославляючи осінь за її красу та врожаї.
13 жовт. 2021

Заходи до Дня українського козацтва

В дошкільному закладі проводили гру "Козацькі розваги", які сприяли патріотичному вихованню, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки Знайомили дітей з традиціями, звичаями українського козацтва.
6 жовт. 2021

ІІ Всеукраїнський урок доброти

З 04.10 по 06.10.2021 року в закладі проведено ІІ Всеукраїський урок доброти Вихованці закладу із задоволенням прийняли участь у акції. Було проведено заннятя, діти переглянули, рекомендовані клубом «Щаслива лапа», мультиплікаційні фільми, які ілюструють турботливе та відповідальне ставлення до тварин.
4 жовт. 2021

Всеукраїнське заняття доброти

З метою гуманного ставлення до тварин в закладі вихователями старших груп було проведено Всеукраїнське заняття Доброти на тему: « Гуманне та відповідальне ставлення до тварин »
13 вер. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 13.09-17.09.2021р. в закладі буде проходити Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Вивчаємо, знаємо, виконуємо"
9 вер. 2021

Стартував Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень — це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Проведення такої акції дає змогу з молодшого віку залучати дітей до занять фізичною культурою та спортом, ознайомити з ідеями олімпізму й олімпійським рухом.