9 лют. 2022

День піци

Щороку 9 лютого відзначають смачнюче свято – Міжнародний день піци.
28 січ. 2022

В здоровому тілі - здоровий дух!

Закриттям проведення Тижня БЖД стали розваги для малят під гаслом "Здорові діти- здорова Україна".З метою організації дозвілля дітей дошкільного віку та прищеплення інтересу до здорового способу життя і спорту.
27 січ. 2022

Ми за здоровий спосіб життя!

Інструктор з фізкультури Амунічнікова Р.В. провела з педагогами закладу спортивну розвагу
26 січ. 2022

День здорового харчування

Діти групи №7 разом з вихователем готували салат "Вінігрет"
25 січ. 2022

Люблять зиму малюки

Зимові розваги наших малюків
24 січ. 2022

Ранкова гімнастика

Розпочали Тиждень БЖД ранковою гімнастикою
24 січ. 2022

Тиждень БЖД в дитячому садку

З 24 по 28 січня 2022 року в дошкільному закладі пройшов Тиждень БЖД під назвою «Здоров’я – запорука успіху»
21 січ. 2022

Город на підвіконні

Вихованці дошкільного закладу під керівництвом вихователів почали захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на підвіконні.
14 січ. 2022

Свято Меланки святкували дітлахи старшої групи №7

Дітлахи познайомилися з обрядами та звичаями українського народу - щедруванням та посіванням, що є невід' ємними атрибутами свята Маланки , як його називають в народі.
6 січ. 2022

Різдв'яний вертеп

Одне з найкрасивіших зимових свят - Різдво Христове. Традиції цього свята, яке наповнене справжньою людяністю та добротою, високими моральними ідеалами в наші дні відкривається та осмислюється знову.