28 квіт. 2023

Всесвітній День охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.
17 квіт. 2023

STREAM-проект "Город на підвіконні"

Проект "Город на підвіконні" має на меті розширення знань дітей про те, як створити грядку на підвіконні і доглядати за нею
11 квіт. 2023

Місячник захисних споруд цивільного захисту

З 10.04 по 10.05.2023 року в закладі проходить Місячник захисних споруд цивільного захисту
11 квіт. 2023

Тиждень безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

З 10-14.04.2023р. в закладі проходить Тиждень безпеки життєдіяльності на тему "Помічай, упізнавай, поводься безпечно!"
6 квіт. 2023

Ура! Весняні канікули в дитячому садку

Кожен з днів канікул, які пройшли ДНЗ в період з 03 по 07 квітня 2023 рокув закладі є тематичним, тобто присвячений певній темі
24 бер. 2023

Засідання атестаційної комісії закладу

У закладі успішно проведене атестаційне засідання, на якому свій досвід роботи презентували педагоги.
22 бер. 2023

Педагогічна рада

Вже традиційним стало проведення засідання святкової педагогічної ради, присвяченої праці колег, які крок за кроком йшли до цієї головної події - атестації.
17 бер. 2023

До нас завітав Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Сьогодні до нас в гості завітали артисти з театралізованою виставою «Пригоди у чарівному лісі».
16 бер. 2023

Спортивне родинне свято

Діти та батьки старших груп №1 та №5 проявляли не тільки фізичні якості, а й отримали масу емоційного задоволення. Веселі естафети, конкурси, змагання, ігри сприяють зміцненню дружніх стосунків між батьками та дітьми.
9 бер. 2023

День народження Тараса Григоровича Шевченка

Діти разом з педагогами долучились до акції "Тарасове слово кличе до перемоги"