29 груд. 2021

Новий рік завітав до наймолодших дошкільнят

Малюки з нетерпінням чекали зустрічи з Дідом Морозом
23 груд. 2021

Новорічний ранок у дитячому садку - це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку.

Новий рік - саме довгоочікуване свято. Багато хто любить зиму через це свято. Особливо чекають Новий рік діти....
21 груд. 2021

Новорічна казка в гості завітала до малят

До дітей завітала новорічна казка. Діти мали змогу зустрітися з Фіксиками, Сніговою королевою та іншими казковими героями
20 груд. 2021

День Святого Миколая

Низку новорічних урочистостей відкриває День святого Миколая-чудотворця. Це зимове свято, що залишається одним з найулюбленіших та довгоочікуваних для всіх. Навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають пробудження, адже вони зазвичай знаходять під подушкою подарунки.
10 груд. 2021

Закриття всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Педагоги закладу разом з вихованцями провели флешмоб "Проти насильства та за щасливе дитинство"
7 груд. 2021

День волонтера

Це свято кожного, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
3 груд. 2021

День осіб з інвалідністю

Міжнародний день людей із інвалідністю покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.
25 лист. 2021

16 днів проти насильства

В дошкільному закладі проходитиме з 25.11 по 10.12.2021 року Всукраїнська акція
15 лист. 2021

ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху

З 15.11 по 19.11.2021 року в закладі проходить ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу дітей до проблем травматизму на дорогах
9 лист. 2021

Щорічно 9 листопада (день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця) у нашій країні відзначається День української писемності та мови

На честь свята в ДНЗ було проведено тематичне свято-розвагу "Наша мова калинова", яке підготували музичний керівник – Шумська Наталія Миколаївна та вихователі групи ;4 Костюк Людмила Григорівна та Мащенко Тетяна Володимирівна разом з маленькими вихованцями.