8 бер. 2023

З Днем весни вітають старші дошкільники

Діти старших груп №1 та №5 вітали всіх жінок з Днем весни. Танцювали, співали пісні та розповідали вірші.
6 бер. 2023

З 01.03-07.03.2022 року педагоги закладу долучились до ІІ Всеукраїнського заняття доброти

У ці складні часи нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, позитивні емоції, безтурботність та доброта. Традиційним джерелом таких почуттів є Заняття доброти присвячене чотирилапим улюбленцям.
3 бер. 2023

Діти молодшої групи святкують прихід весни

Святкування пройшло дуже цікаво і незвично. Діти танцювали, співали пісні.А результатом - стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, слова вдячності за організацію та проведення свята.
22 лют. 2023

Засідання педагогічної ради

Пройшла тематична педагогічна рада на тему "Освітні технології екологічного виховання"
15 лют. 2023

Відкритий показ в групі №1

Вихователь Конюх Олена Вікторівна провела заняття з дітьми старшої групи на тему "Подорожуємо з Мудрою Совою"
13 лют. 2023

Відкритий показ логопедичного заняття

Вчитель-логопед Огир С.В. разом з дітьми старшого дошкільного віку провели заняття "Ой весела в нас зима!"
9 лют. 2023

Благодійна допомога

Отримана за сприянням управління освіти від благодійних організацій "Благодійний фонд "Безпечне майбутнє " та дитячого фонду UNICEF
9 лют. 2023