15 квіт. 2019

"Зробимо життя безпечним!

З 15.04-19.04.2019 році в дошкільному закладі пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності
11 квіт. 2019

Подорож у країну Блискавки Маквіна

Вчитель-дефектолог провела разом з підгрупою слабозорих дітей старшого дошкільного віку вікритий показ для педагогів закладу
1 квіт. 2019

Міжнародний День птахів в дитячому садку

Дошкільнята разом з вихователями та батьками змайстрували безліч різноманітних годівничок, які розмістили на деревах поблизу дошкільного закладу
27 бер. 2019

Майстер-клас по виготовленню карамелів

Під час формування карамелі діти старших груп №4 та №7 самостійно виготовляли солодкі поробки з підготовленої карамелі та спробували ці чудеса на смак
22 бер. 2019

Тато, мама, я - спортивна сім'я

Змагання виявилися цікавими і захоплюючими, оскільки поєднували у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію.
11 бер. 2019

День пам'яті великого Кобзаря

В дитячому садочку відбулися тематичні заняття з приводу 205 річниці народження Т.Г. Шевченка. Шевченко був не тільки поетом, а й одним з найвидатніших майстрів українського образотворчого мистецтва. Його творчість - це його душа, в ній він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий.
6 бер. 2019

В садочку все шумить і співає адже свято мами триває

Діти з великим задоволенням виконували пісні про маму, розповідали вірші, танцювали
5 бер. 2019

Мамине свято в дитячому садку

Сьогодні свято для самих найрідніших мам
28 лют. 2019

Педагогічна рада "Трудове виховання, як засіб ранньої соціалізації дітей дошкільного віку"

Питання, над якими працювали педагоги: організація роботи з трудового виховання в умовах ДНЗ, спільна робота закладу і родини, врахування індивідуального та деференційованого підходу у формуванні трудових умінь та навичок дітей.
27 лют. 2019

Участь у міському конкурсі "Зірочки Кропивницького"

Вихованка групи №4 Трофімова Меланія у номінації "Чарівні фарби" зайняла ІІ місце. Вітаємо переможицю!!!