Педагогічна рада "Трудове виховання, як засіб ранньої соціалізації дітей дошкільного віку"

28 лют. 2019
Питання, над якими працювали педагоги: організація роботи з трудового виховання в умовах ДНЗ, спільна робота закладу і родини, врахування індивідуального та деференційованого підходу у формуванні трудових умінь та навичок дітей.

Очікувані результати:

• підвищити роль трудової діяльності в освітньому просторі ДНЗ;
  • забезпечити умови для успішної реалізації трудового виховання дітей;
  • залучити батьків до організації трудової діяльності в ДНЗ.

Ефективність роботи залежить від продуманої, планової, системної, активної співпраці батьків і педагогів у вихованні дітей з трудового виховання.

Велике значення в трудовому розвитку дітей, виховання екологічної культури, правильної поведінки в природі має вирощування рослин. Cаме тому в ДНЗ  був проведений конкурс серед вихователів дошкільного навчального закладу «Город на вікні».

Міні-город – заняття захоплююче і корисне. Вирощування овочів розвиває допитливість і спостережливість у дітей, формує навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, ґрунту для росту рослин, розвиває пізнавальні творчі здібності вихованців.

Ці «зимові» городи діти та педагоги дошкільного закладу влаштували з великою вигадкою: оформили їх у вигляді ферми, сільського подвір’я, фрагменту улюбленої казочки, декорували будівлями і декоративними аксесуарами.