28 лют. 2019

Педагогічна рада "Трудове виховання, як засіб ранньої соціалізації дітей дошкільного віку"

Питання, над якими працювали педагоги: організація роботи з трудового виховання в умовах ДНЗ, спільна робота закладу і родини, врахування індивідуального та деференційованого підходу у формуванні трудових умінь та навичок дітей.
27 лют. 2019

Участь у міському конкурсі "Зірочки Кропивницького"

Вихованка групи №4 Трофімова Меланія у номінації "Чарівні фарби" зайняла ІІ місце. Вітаємо переможицю!!!
14 лют. 2019

Правильне і здорове харчування

Відкритий показ на тему "Гноми любителі овочів"
6 лют. 2019

Школа молодого педагога

Форми зорової гімнастики.
23 січ. 2019

Слухачі курсів підвищення квалфікації при КОІППО відвідали ДНЗ

Слухачі курсів підвищення кваліфікації в рамках педагогічної практики відвідали дошкільний заклад
17 січ. 2019

Засідання школи молодого педагога

В дошкільному закладі пройшло чергове засідання молодого педагога
8 січ. 2019

Святкування Різдва

Різдво – чудова, радісна пора Нам додає любові і добра, Це- казка неповторна, старовинна, Це – мир і спокій кожної родини.
20 груд. 2018

В садочку тривають новорічні свята.

Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають пісеньки, грають в ігри.
18 груд. 2018

Екскурсія до міської бібліотеки

Працівниками міської бібліотеки було проведено захід для малят старших груп "Україна - моя батьківщина"
10 груд. 2018