27 лют. 2024

Заняття "Я люблю свою тварину її ніколи не покину"

Метою було сформувати уявлення дітей про правила догляду за собаками і котами; закріпити первинні знання та навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами
26 лют. 2024

Тиждень Доброти

ІІІ Міжнародне заняття доброти про котів і собак
21 лют. 2024

Семінар-практикум для вихователів

Дослідницько-експериментальна діяльність дітей дошкільного віку
21 лют. 2024

Відкритий показ організованої освітньої діяльності

Вихователь Пономаренко В.І. провела відкритий показ з дітьми 6-го року життя інтегроване заняття на тему "Зустріч зими з весною"
8 лют. 2024

Семінар-практикум для педагогів "Специфіка корекційної роботи в ДНЗ для дітей з вадами зору"

Метою семінару було актуалізувати проблему специфіки роботи з дітьми з патологією зору під час занять та в повсякденному життіта розвивати творчий потенціал педагогів
5 лют. 2024

Тиждень ментального здоров'я "Гратися і не боятися"

Тиждень підтримки ментального здоров'я «Гратися і не боятися» спрямований на забезпечення дітей навичками та уміннями для підтримки ментального здоров'я в ЗДО.
1 лют. 2024

Зимове фіточаювання

Ми вас просимо до столу, пити напій наш смачний. Допоможе він здоров'ю і додасть побільше сил.
29 січ. 2024

Тиждень безпеки життєдіяльності

В закладі проходить з 29.01-02.02.2024 року Тиждень БЖД з теми "Здоров'я - це благо дане нам природою"
30 лист. 2023