26 груд. 2019

Новорічні ранки тривають

Новорічні ранки у кожному дитячому садку — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.
20 груд. 2019

Новорічне свято в дитячому садку

У дитячому садку група №3 пройшло новорічне свята. Діти з захопленням взяли участь у театралізованій казці разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями
19 груд. 2019

Майстер-клас музичного керівника Шумської Н.М.

Розвага "Святий Миколай до діток завітай"
9 груд. 2019

Тиждень правового виховання в днз

З 09.12-13.12.2019р. в дошкільному закладі проходив Тиждень правового виховання. Правове виховання дошкільника починається з виховання у нього почуття власної гідності, поваги до самого себе.
3 груд. 2019

День осіб з інвалідністю

У дошкільному навчальному закладі виховуються діти з порушенням зору. Кожна дитина по-своєму унікальна, що становить незмірну цінність для своїх батьків, родичів і педагогів, а всі діти разом - неоціненний скарб суспільства
2 груд. 2019

Зимовий тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 02.12-06.12.2019 року в дошкільному закладі проходить Тиждень охорони праці та Тиждень безпеки життєдіяльності
29 лист. 2019

Родинне свято

"Мала ріка народжується з джерельця - душа дитини пророста з родини"
29 лист. 2019

День батьківського самоврядування в ДНЗ "Ми усі одна родина"

В заході прийняло участь 16 батьків, які випробували себе у ролі вихователів дошкільного закладу.
27 лист. 2019

КВЕСТ-ГРА "Ми усі одна родина"

Діти старших груп разом з батьками виконували завдання логопеда, дефектолога, психолога, інструктора з фізкультури, вихователів та старшої сестри медичної. В кінці квесту всі команди були нагороджені цінними подарунками.
21 лист. 2019

"Чарівна палітра слів"

Конкурс для вихованців старших груп на знання прислів'їв, приказок, загадок, українських народних казок