Стартував Олімпійський тиждень

9 вер. 2021
Олімпійський тиждень — це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Проведення такої акції дає змогу з молодшого віку залучати дітей до занять фізичною культурою та спортом, ознайомити з ідеями олімпізму й олімпійським рухом.

Діти емоційно та жваво відреагували на відкриття Олімпійського тижня, який розпочався з ходи дитячих команд, підняття олімпійського прапору та символічного запалення олімпійського вогню. Упродовж тижня діти будуть знайомитись з історією олімпійських ігор, з кодексом учасників змагань, демонструвати свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.