Всесвітній день дитини

20 лист. 2023
Марафон заходів до Всесвітнього дня Дитини продовжується практикумом для педагогічних працівників "Квітка добробуту"

Марафон заходів до Всесвітнього дня Дитини продовжується практикумом для педагогічних працівників  "Квітка добробуту", метою якого є зміцнення та збереження ментального здоров'я педагогів. Адже педагог - це та особистість, яка дуже багато часу знаходиться поряд з дітьми і від його психологічного стану залежить і психологічний стан дітей.
      На занятті кожен учасник  виготовив свою власну квітку добробуту, переоцінивши наявні  ресурси та знайшовши нові. Вправа сприяла покращенню настрою та оптимістичному погляду на своє сьогодення. Адже ментальне здоров’я - це не лише відсутність розладів чи стресу, а й відчуття задоволення від життя попри обставини, змога жити повноцінно.