Ура! Весняні канікули в дитячому садку

6 квіт. 2023
Кожен з днів канікул, які пройшли ДНЗ в період з 03 по 07 квітня 2023 рокув закладі є тематичним, тобто присвячений певній темі

Прийшла весна. Щодня діти пізнають навколишній світ – в світі природи, в світі виховання, в світі навчання, в світі розвитку, в світі весняних канікул. Дошкільнята під час канікул відвідують дитячий садочок, але звичні освітньо-розвивальні заняття в цей час не проводяться. Зате проходять розважальні заходи, які дозволяють дітям відволіктися від процесу навчання, поліпшити стан здоров’я, задовольнити потребу у самовираженні й спілкуванні з однолітками, проявити творчі здібності.