День захисника та захисниць України

14 жовт. 2022
Вихователі та діти старшої групи організували святковий концерт для захисників України Серця маленьких патріотів були сповнені гордістю та хвилюванням під час виконання патріотичних пісень.

14 жовтня 2022 року, в чудовий осінній день вся наша країна буде святкувати відразу три свята:                  День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Педагоги вчили дітей шанувати народні традиції. Виховували патріотичні почуття до рідної землі, до захисників України та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Прищеплювали інтерес до героїчного минулого держави та сьогодення, любов до Батьківщини. Серця маленьких патріотів були сповнені гордістю та хвилюванням під час виконання патріотичних пісень.