Новорічний ранок у дитячому садку - це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку.

23 груд. 2021
Новий рік - саме довгоочікуване свято. Багато хто любить зиму через це свято. Особливо чекають Новий рік діти....

З перших хвилин свята діти поринули в чарівну загадкову новорічну подорож, яка була переповнена чудесами, піснями, танцями, загадками, сміхом та жартами. Усі вихованці на святі були одягнені в гарні новорічні костюми казкових героїв. Неймовірне задоволення діти отримали від зустрічі з Дідом Морозом та чарівницею. Вони водили з дітьми хороводи, співали пісні, грали ігри, слухали дитячі вірші. Діти зазирнули в казку та отримали незабутні враження від новорічних свят.