День осіб з інвалідністю

3 груд. 2021
Міжнародний день людей із інвалідністю покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Основною метою всіх заходів, які присвячені Міжнародному дню інвалідів, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями.

Наш заклад не є винятком. Напередодні дня інвалідів у нашому дитячому садочку пройшли тематичні заняття для дітей : «Торбинка добра», «Кошик добрих справ», «Діти з обмеженими можливостями», «Ми такі різні, але такі однакові».