Музична розвага з дітьми старшої групи №6 "Вечори на хуторі біля Диканьки"

6 січ. 2021
Проведений захід збагатив внутрішній світ дітей позитивними емоціями, створив доброзичливий психологічний клімат, сприяв формуванню інтересу дітей до звичаїв та традицій українського народу.

Під час проведеного дійства дошкільники мали можливість зустрітися з героями класичного твору: «чортом», «солохою». В добрих традиціях та звичаях українського народу учасники колядували, щедрували, співали обрядових пісень та водили хороводи, грали в ігри з «Козою».