24 бер. 2023

Засідання атестаційної комісії закладу

У закладі успішно проведене атестаційне засідання, на якому свій досвід роботи презентували педагоги.
22 бер. 2023

Педагогічна рада

Вже традиційним стало проведення засідання святкової педагогічної ради, присвяченої праці колег, які крок за кроком йшли до цієї головної події - атестації.
17 бер. 2023

До нас завітав Кіровоградський академічний обласний театр ляльок

Сьогодні до нас в гості завітали артисти з театралізованою виставою «Пригоди у чарівному лісі».
16 бер. 2023

Спортивне родинне свято

Діти та батьки старших груп №1 та №5 проявляли не тільки фізичні якості, а й отримали масу емоційного задоволення. Веселі естафети, конкурси, змагання, ігри сприяють зміцненню дружніх стосунків між батьками та дітьми.
9 бер. 2023

День народження Тараса Григоровича Шевченка

Діти разом з педагогами долучились до акції "Тарасове слово кличе до перемоги"
8 бер. 2023

З Днем весни вітають старші дошкільники

Діти старших груп №1 та №5 вітали всіх жінок з Днем весни. Танцювали, співали пісні та розповідали вірші.
6 бер. 2023

З 01.03-07.03.2022 року педагоги закладу долучились до ІІ Всеукраїнського заняття доброти

У ці складні часи нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, позитивні емоції, безтурботність та доброта. Традиційним джерелом таких почуттів є Заняття доброти присвячене чотирилапим улюбленцям.
3 бер. 2023

Діти молодшої групи святкують прихід весни

Святкування пройшло дуже цікаво і незвично. Діти танцювали, співали пісні.А результатом - стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, слова вдячності за організацію та проведення свята.
22 лют. 2023

Засідання педагогічної ради

Пройшла тематична педагогічна рада на тему "Освітні технології екологічного виховання"
15 лют. 2023