5 лют. 2024

Тиждень ментального здоров'я "Гратися і не боятися"

Тиждень підтримки ментального здоров'я «Гратися і не боятися» спрямований на забезпечення дітей навичками та уміннями для підтримки ментального здоров'я в ЗДО.
1 лют. 2024

Зимове фіточаювання

Ми вас просимо до столу, пити напій наш смачний. Допоможе він здоров'ю і додасть побільше сил.
29 січ. 2024

Тиждень безпеки життєдіяльності

В закладі проходить з 29.01-02.02.2024 року Тиждень БЖД з теми "Здоров'я - це благо дане нам природою"
30 лист. 2023

Здоров'я - це сучасно

Пройшло заняття для дітей старшої групи №6 на яке завітала сестра медична старша
28 лист. 2023

Психолого-педагогічний тренінг для педагогів

"Попередження насильства, жорстокості у сім'ї та дитячому колективі"
27 лист. 2023

Заняття в середній групі №7 "Знай свої права дитино"

Закріпили знання дітей про права, родину, про право на навчання
24 лист. 2023

16 днів проти насилля

Відкриття Всеукраїнської акції в дошкільному закладі. Флешмоб з нагоди Міжнародного дня усунення насильства проти жінок
20 лист. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини в СДНЗ 29"Червона Шапочка " практичний психолог та вихователь середньої групи провели заняття.
20 лист. 2023

Всесвітній день дитини

Марафон заходів до Всесвітнього дня Дитини продовжується практикумом для педагогічних працівників "Квітка добробуту"
17 лист. 2023