Шановні відвідувачі!

Тепер ми маємо можливість спілкуватися з Вами, використовуючи Інтернет, що дуже зручно у наш час. Наш сайт, в першу чергу, адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини.

На нашому сайті Ви можете:

- дізнатися останні новини дошкільного навчального закладу (ДНЗ);

- знайти інформацію про дитячий садок та його колектив;

- ознайомитися із життям дітей у групах;

- прочитати поради фахівців;

- переглянути фотоальбом закладу.

Ми забезпечимо Вашій дитині:

- перебування в дитячому садку з 7.00 до 17.30 з понеділка по п'ятницю (чергова група -з 17.30  до 19.00);

- дотримання установленого режиму дня згідно з санітарними правилами та графіком роботи закладу;

- якісне гаряче 3 разове харчування;

- збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров'я;

- формування особистості дитини, сприяння розвитку її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду;

- виховання любові до України, шанобливе ставлення до родини, батьків, повагу до народних традицій та звичаїв, рідної мови, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;

- виконання вимог Базового компонента (програми) дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності до навчання в школі.

Кожного ранку наш дитячий садок гостинно розчиняє двері для вас, шановні батьки і любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми навчимо дітей життю у згоді і злагоді з істиною, добром, красою, совістю та любов’ю.

/p

nbsp;

8 вер. 2020
Олімпійський тиждень
З 08 по 18 вересня в закладі проходить Олімпійський тиждень, а також проходять заходи присвячені Дню фізичної культури і спорту

7 вер. 2020
Тиждень безпеки життєдіяльності
З 07 - 11 вересня 2020 року проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему : «Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!»

31 серп. 2020
В дошкільному закладі пройшла педагогічна рада №1 на тему: «Про завдання діяльності педагогічного колективу ДНЗ на 2020-2021 н.р.»
На педагогічній раді було підведено підсумок роботи закладу за 2019/2020 навчальний рік та затверджено план роботи на 2020/2021 навчальний рік та пріорітетні завдання закладу.