Законом затверджено Указом від 1 травня 2023 року №254/2023, затвердженим Законом України від 2 травня 2023 року № 3057-IX), яким строк дії воєнного стану в Україні продовжується з 05 години 30 хвилин 18 серпня 2023 року строком на 90 діб.

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. Президент підписав Указ 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» bit.ly/3HfkXzM, який підтримано Верховною Радою.
Воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.
Воєнний стан bit.ly/3vdTdJw – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям і органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове обмеження конституційних прав і свобод людини та громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Шановні відвідувачі!

Тепер ми маємо можливість спілкуватися з Вами, використовуючи Інтернет, що дуже зручно у наш час. Наш сайт, в першу чергу, адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини.

На нашому сайті Ви можете:

- дізнатися останні новини дошкільного навчального закладу (ДНЗ);

- знайти інформацію про дитячий садок та його колектив;

- ознайомитися із життям дітей у групах;

- прочитати поради фахівців;

- переглянути фотоальбом закладу.

Ми забезпечимо Вашій дитині:

- перебування в дитячому садку з 7.00 до 17.30 з понеділка по п'ятницю (чергова група -з 17.30  до 19.00);

- дотримання установленого режиму дня згідно з санітарними правилами та графіком роботи закладу;

- якісне гаряче 3 разове харчування;

- збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров'я;

- формування особистості дитини, сприяння розвитку її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду;

- виховання любові до України, шанобливе ставлення до родини, батьків, повагу до народних традицій та звичаїв, рідної мови, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;

- виконання вимог Базового компонента (програми) дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності до навчання в школі.

Кожного ранку наш дитячий садок гостинно розчиняє двері для вас, шановні батьки і любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми навчимо дітей життю у згоді і злагоді з істиною, добром, красою, совістю та любов’ю.

27 бер. 2024
Засідання атестаційної комісії
На засіданні атестаційної комісії були представлені презентації досягнень та успіхів у міжатестаційний період педагогічних працівників, підтвердження активної та плідної педагогічної діяльності.
6 бер. 2024
Позапланова перевірка Ради по харчуванню ЗДО
З метою посилиння контролю за якістю продуктів харчування, санітарного стану харчоблоку 06 березня 2024 року Радою по харчуванню було проведено позапланову перевірку.
5 бер. 2024
Відкритий показ заняття "Подорож у місто геометричних фігур"
Вчитель-дефектолог Клюконос Л.В. провела відкритий показ для педагогів закладу .