Листи-подяки

Колектив працівників та батьків вихованців спеціального дошкільного навчального  закладу (ясла-садок) №29 "Червона шапочка" висловлюють щиру подяку підприємцю, депутату Кіровоградської обласної ради Миколі Леонідовичу Онулу за постійну допомогу, яку він надає дитячому садку.

ШАНОВНИЙ МИКОЛА ЛЕОНІДОВИЧ !

Від усієї душі дякуємо Вам за вашу постійну допомогу нашому дитячому закладу. Ось і зараз діти із задоволенням ідуть до лікувального кабінету на корекцію зору, яку проводять на комп'ютері подарованому  вами. Цікаво й весело пройшли новорічні ранки в супроводі музичного центру подарованого Вами на 50-річчя закладу. А солодощі на Святого Миколая для наших дітей від Вас, вже стало традицією.

Дякуємо, що Ви завжди відкликаєтеся на наші прохання.

Микола Леонідович, бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів та удач у подальшій Вашій діяльності, щоб ще багато років ви могли радувати людей добрими справами.

НЕХАЙ ЗДІЙСНЯТЬСЯ ВАШІ МРІЇ І ЗАДУМИ!

З НОВИМ 2013 РОКОМ!!!

class=