День батьківського самоврядування в ДНЗ "Ми усі одна родина"

29 лист. 2019
В заході прийняло участь 16 батьків, які випробували себе у ролі вихователів дошкільного закладу.

Така форма роботи дала змогу по - справжньому відчути особливу атмосферу життя дошкільного закладу в цілому, можливість наблизитись батькам та дітям ще на один крок один до одного. Протягом трьох годин батьки проводили заняття, грались, читали казки і оповідання, малювали, спостерігали за природою на прогулянці тощо. День пройшов у атмосфері творчості, захоплення та позитиву. Батьки побачили роботу садочка зсередини, а власних дітей - зі сторони . Під час бесіди за Круглим столом батьки ділились враженнями та відчуттями, отриманими в результаті тісної взаємодії з дітьми.