Екскурсія до музею історії пожежної охорони

5 лист. 2019
Діти старшої групи №1 відвідали музей історії пожежної охорони Кіровоградської області

Під час екскурсії дітей знайомили із непростими буднями своєї небезпечної, але цікавої та суспільно важливої професії. Показали дітям пожежний автомобіль, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне озброєння для гасіння пожеж та рятування людей; розповіли про правила пожежної безпеки та дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж.Дозволили одягти окремі елементи бойового спорядження вогнеборців. Також дітям продемонстрували прийоми гасіння пожеж з допомогою ручних пожежних стволів, зокрема пінним та водяним.