Тиждень знань безпеки життєдіяльності

4 лист. 2019
З 04.11-08.11.2019р. в дошкільному закладі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!"

Вихователі дошкільного закладу творчо підійшли до підготовки та проведення тижня. Дітям запропонували цікаві розповіді, ілюстрації, мультфільми про правила пожежної безпеки. Малята дізналися, що не тільки сірники можуть викликати пожежу, а і будь-яке електричне обладнання та побутові прилади при неправильній експлуатації стануть причиною пожежі. Під керівництвом дорослих діти спробували загасити полум’я свічки, накривши її металевим ковпаком. Був зроблений висновок, що без кисню вогонь гасне. Діти інсценували казку «Кицькин дім», вчились користуватись іграшковим вогнегасником. Навчали малят евакуюватись, зберігаючи спокій, допомагаючи молодшим товаришам. Діти самостійно зробили висновок, що людське життя найцінніше, тому треба рятувати спочатку не речі, а людей.