Школа молодого вихователя

26 вер. 2019
На базі закладу було проведеноміське засідання Школи молодого вихователя

Заняття з молодими спеціалістами дошкільних закладів  міста відбулось у формі інтерактивного семінару на тему «Адаптація дітей до дитячого садка».

У ході виконання інтерактивних вправ вихователі розширювали свою поінформованість про особливості адаптації дітей.          З допомогою інтерактивної дошки слухачам «школи» були продемонстровані цікаві практичні завдання, і ігри, вправи, з допомогою яких діти краще адаптуються до дошкільного закладу.).

Разом з практичним психологом Абрамович Ю.О.  вихователі виконували практичні завдання.

Молоді педагоги мали змогу побачити інтегроване заняття у вихователя старшої групи Котової Оксани Леонідівни «Похід до галереї».